vidAssess: Mám záujem o demo

Video-pohovory sa stali dôležitou súčasťou získavania talentovaných kandidátov. Dnes má už snáď každý smartfón a tablet so zabudovaným fotoaparátom a kandidáti sú stotožnení s videohovormi vďaka rôznym aplikáciám, ako sú napríklad FaceTime či Skype. Preto každý úspešný tím recruiterov chápe, že sa video-pohovory zmenili: video-hodnotenia založené na dátach sú budúcnosťou, ktorá uľahčí a zefektívni náborové procesy.


vidAssess je budúcnosťou video-hodnotiacich riešení založených na dátach od spoločnosti cut-e

Webinár video-hodnotenie

Video-pohovory umožňujú zmenu toho, ako sa HR a manažéri dozvedajú informácie o kandidátoch. Majú však aj svoje úskalia. Vyžiadajte si nahrávku nášho špeciálneho webináru a zistite, ako sa video-hodnotenie mení na psychometricky podložený a objektívny spôsob náboru.

Tento webinár sa zaoberá: 

 • výhodami video-pohovorov
 • rizikami video-pohovorov a na čo si dať pozor
 • tým, ako už teraz umelá inteligencia a psychometria umožňujú byť video-pohovorom ešte účinnejšími
 • 12 vecí, ktoré musí mať každá platforma na video-hodnotenie

 

vidAssess umožňuje video-pohovory a oveľa viac

vidAssess je odpoveďou na budúcnosť video-hodnotiacich riešení založených na dátach a prináša štyri hlavné výhody:

Ucelený zážitok kandidátov

Ucelený zážitok kandidátov je rozhodujúci pri získavaní talentov a udržiavaní značky. Video-pohovor rovnako ako online hodnotenie môžu byť vykonané v jednom kroku bez zmeny vzhľadu systému. Kandidátom stačí prihlásiť sa len raz, rovnako ako aj my potrebujeme len jednu integráciu do ATS.

Výrazne viac dátovej analýzy

Kombinácia online hodnotení s video-pohovormi prináša výrazne viac validných dát dôležitých pre tvorbu správnych rozhodnutí ohľadom talentov. Video-pohovory sú užitočným a priaznivým doplnkom k online hodnoteniam. Konkurencia má zvyčajne iba technológie. My sme expertmi na optimalizáciu celého procesu získavania talentov a ponúkame na to dostupnú psychometriu.

Psychometricky integrované a obhájiteľné

Výber spoľahlivého psychometrického modelu umožňuje robiť rozhodnutia obhájiteľné v budúcnosti. Komponenty umelej inteligencie v rámci video-pohovoru a hodnotenia budú obhájiteľné iba ak sú úzko prepojené s validným a reliabilným psychometrickým modelom, ktorý môže odstrániť nepriaznivé vplyvy či zaujatosť.

Profesionálne konzultácie od psychológov

Naši pracovní psychológovia pomáhajú s celou stratégiou získavania talentov. Rozumieme  hodnoteniu a náboru lepšie než ktorýkoľvek iný dodávateľ. Pracujeme s Vami na identifikácii toho, čo naozaj ovplyvňuje Vašu stratégiu a ako sa to dá preložiť do video-hodnotenia.

Leták produktu zdarma: Budúcnosť video-pohovorov

Tento leták produktu Vám prináša prehľad výhod video-hodnotenia, rady o najlepších postupoch, ako video-pohovory nastaviť a tiež kontrolný zoznam pri výbere dodávateľa. PLUS: náhľad toho, akú revolúciu prinesie v budúcnosti umelá inteligencia.

Vlastnosti produktu vidAssess

Optimalizovaný pre mobilné zariadenia: vidAssess je riešenie, ktoré fungue na mobiloch, laptopoch, tabletoch či stolových počítačoch.

Ucelený: vyvinutý ako integrované riešenie pre ATS alebo Vaše vlastné platformy.

Intuitívny: systém obsahuje jasné inštrukcie a jeho rozhranie umožňuje jednoduché ovládanie.

Zážitok plne podporujúci Váš branding: vlastné úvodné videá pre kandidátov a prispôsobiteľné texty v rámci celej platformy odzrkadľujú pridanú hodnotu Vás ako zamestnávateľa.

Psychometricky integrovaný: skóre a reporty sa automaticky prenesú do ATS. Taktiež si môžete nastaviť jedno celkové skóre na základe rôznych pohovorov.

Vylepšený predvýber: vidAssess je skvelým nástrojom na predvýber špecifickej cieľovej skupiny.

Jednoduché nastavenie: vidAssess možno veľmi ľahko nastaviť a pridať do nových alebo už existujúcich produktov – všetko v rámci jednej platformy.

Výhody video-hodnotenia

Dátová analýza na podporu Vašej HR stratégie

Poskytneme Vám komplexnú analýzu celého výberového procesu spojeného so širšími obchodnými cieľmi. Pomáhame Vám identifikovať vhodné kroky a stratégie na základe relevantných trendov a dát s cieľom dosiahnutia očakávaného výsledku – prezentovaného rôznymi spôsobmi podľa Vašich potrieb.

Prepojte video-hodnotenie  s Vašim ATS systémom

cut-e hladko integruje hodnotenia so všetkými talent management systémami:

 • cut-e podporuje viac ako 500 aktívnych integrácií
 • cut-e spolupracuje s viac než 25 integračnými partnermi
 • cut-e je certifikovaný Oracle Gold Partner

Aer Lingus o vidAssess

“V profesijnej oblasti aerolínií existuje extrémna súťaživosť a je plná výziev, preto sa Aer Lingus rozhodla pre spoluprácu s cut-e, ktorá nám umožní objektívny nábor pilotov a posádky, takých, ktorí nám pomôžu rozvíjať biznis ďalej. Video-hodnotenie od cut-e nám umožňuje vyselektovať kandidátov, ktorí majú potrebné odhodlanie a motiváciu a posunúť ich do ďalšieho kroku výberového procesu. Ďalším kľúčovým benefitom je, že pomocou takéhoto zábavného a inovatívneho zážitku dokážeme osloviť oveľa širšiu škálu kandidátov, než pri tradičnom osobnom pohovore.“

Linda Byrne, Recruitment Specialist v Aer Lingus

Ornua o video-pohovoroch od cut-e

"Video-pohovory, ktoré navrhli, vytvorili a preverili v cut-e sú kľúčovým riešením na budovanie nášho portfólia talentov u absolventov. Zavedenie video-pohovorov do náborového procesu našim recruiterom šetrí čas, našim kandidátom poskytuje príjemný zážitok a nám pomáha lepšie vybrať tých najtalentovanejších absolventov, ktorí sa do Ornua hodia najlepšie.”Fergal Roche, HR Manager v Ornua

Musgrave o video-hodnotení od cut-e

"cut-e nám poskytuje video-pohovory pre naše náborové kampane pre absolventov už od roku 2012. Výhodou video-pohovoru je to, že nám kandidáti majú možnosť povedať, prečo by chceli pracovať pre Musgrave a popísať svoje nadšenie pre túto oblasť. Takéto plne „obrandované“ video-hodnotenie nám šetrí čas, spravodlivo selektuje kandidátov a do firmy nám prináša tých najlepších absolventov, ktorí pracujú na ambicióznych projektoch.“Siobháin Scanlon, Early Career Manager v Musgrave

Pripoj sa k nám a pozri si naživo vidAssess demo

3. mája o 11:00 CET Vám ukážeme demo vidAssess produktu, kde si môžete pozrieť, ako tento systém vyzerá a takisto budeme diskutovať na nasledovné témy:

 • Psychometricky integrovateľné a obhájiteľné
 • Ucelený zážitok kandidátov
 • Odborné konzultácie od psychológov
 • Výrazne viac dátovej analýzy

Výhody video-hodnotenia

 1. Vidíte a počujete každého kandidáta. Vďaka videu uskutočníte pohovory s oveľa väčším počtom kandidátov ešte na začiatku Vášho výberového procesu a tak rýchlo zhodnotíte ich vhodnosť na danú prácu.
 2. Šetríte čas a náklady. Nastavenie, pozvanie a zhodnotenie výsledkov video-pohovoru je v porovnaní s plánovaním, vedením a posúdením osobných pohovorov naozaj rýchle a jednoduché.
 3. Tvorte štruktúrované a konzistentné pohovory. Každý kandidát absolvuje ten istý pohovor – a Vy budete ťažiť zo štandardizovaného obsahu hodnotenia, ktorý s prácou priamo súvisí.
 4. Zlepšite zážitok kandidátov. Video-pohovory dávajú kandidátom pocítiť, že sú na danú prácu naozaj braní do úvahy .
 5. Zlepšite svoju značku. Pridajte do systému úvodné a záverečné video-správy a/alebo náhľady do danej práce a poskytnite tak realistický náhľad do budúcej potenciálnej role kandidáta. To Vám pomôže ešte viac angažovať kandidátov a zároveň upevniť Vašu značku.
 6. Viac pohodlia
 7. Vypočujte si a odpovedzte každému kandidátovi.
 8. Znížte počet kandidátov, ktorí sa na pohovor nedostavia.
 9. Zvýšte rôznorodosť Vášho súboru kandidátov. Dostupnosť video-pohovorov prostredníctvom mobilných zariadení umožňuje osloviť širšiu skupinu kandidátov.

Výhody video-hodnotenia pre kandidátov

 1. Kandidáti môžu odpovedať na otázky v čase, ktorý im najviac vyhovuje. Pohovor si sami plánujú na čas, ktorý vyhovuje im, takže majú proces pod kontrolou. Nemusia si brať dovolenku alebo rušiť svoje osobné záležitosti, aby sa mohli zúčastniť osobného pohovoru. Táto možnosť zapôsobí hlavne na talentovaných kandidátov, na ktorých je vyvíjaný časový tlak. Taktiež ušetria čas či náklady, ktoré by museli investovať do cestovania a v prípade, že by vo výberovom procese neuspeli, môžu rýchlejšie zamerať svoju pozornosť na iné pracovné príležitosti.
 2. Kandidáti si môžu premyslieť otázky. Pozvaní uchádzači dostávajú čas na prípravu odpovedí na každú otázku. Takže namiesto toho, aby ich otázka zasiahla nepripravených, môžu si usporiadať myšlienky a dať svoju najlepšiu odpoveď. Okrem toho môžu svoju odpoveď v prípade, že sa pomýlia, nahrať znova.
 3. Potenciálni zamestnanci získajú náhľad na to, čo daná práca znamená. Počas video-pohovoru máte možnosť kandidátovi poskytnúť realistický náhľad na danú prácu. To pomáha zaistiť, že sa zúčastnia iba kandidáti, ktorí sa o danú pozíciu naozaj zaujímajú. Vďaka tomu do ďalšieho kroku vo Vašom náborovom procese postúpia iba tí, ktorí sami veria, že sú na danú prácu vhodní.

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews