cut-e má preukázané skúsenosti s leteckými spoločnosťami

cut-e má preukázateľé skúsenosti v spolupráci s viacerými významnými leteckými spoločnosťami na svete vo všetkých súčastiach ich podnikania. Či už ide o pozemný personál, leteckých analytikov, palubnú posádku, pilotov či riadiacich pracovníkov, cut-e má skúsenosti s efektívnym výberovým procesom na všetkch úrovniach.

Narastá tlak na prilákanie a nábor tých najlepších ľudí do leteckého priemyslu a súčasne na zníženie nákladov a času na nábor. Spoločnosti potrebujú osvedčené a trvalo udržateľné procesy prijímania zamestnancov a výberové nástroje, ktoré fungujú aj v rozdielnych geografických oblastiach, vo viacerých jazykoch, online a môžu byť podporované relatívne malým personálnym tímom. Ale solídny proces zaujatia, náboru a prijatia je viac ako len nástroje, ktoré sa rozhodnete nasadiť.

Klienti, ktorí dôverujú cut-e

Prediktívna sila pri hodnotení a výbere pilotov

Tento leták popisuje, ako recruiteri leteckých spoločností môžu vyberať pilotov predikciou toho, ktorí kandidáti budú bezpečne a úspešne plniť rozmanité požiadavky tejto pracovnej pozície. Okrem praktických zručností potrebných na pilotovanie lietadla dokument zdôrazňuje, že piloti potrebujú: 

 • Interaktívne kompetencie (leadership, konštruktívnu tímovú prácu a interpersonálne zručnosti na manažovanie posádky a spoluprácu s riadiacou vežou, pozemným personálom, kontrolórmi leteckej prevádzky a letovými dispečérmi, schopnosť poskytnúť jasné pokyny, vyriešiť konflikty a prevziať zodpovednosť v prípade hrozby, chyby alebo nešťastia. 
 • Operatívne kompetencie (bezpečnú orientáciu, situačné povedomie, schopnosť odhaliť a zvládnuť chyby, rozhodovanie, plánovanie a organizovanie, ako aj zákaznícke a obchodné zameranie).
 • Motivačné kompetencie (sebadisciplínu, sebamanažment, asertivitu, odolnosť voči stresu, drive a orientáciu na vlastný rozvoj).

Čo potrebujete pre hodnotenie zamestnancov leteckého priemyslu

 • Rôznorodú škálu prispôsobivých nástrojov pre špecializované pracovné pozície ako sú riadiaci pracovníci letovej prevádzky a piloti, ale aj pre všeobecnejšie pracovné pozície, ako sú call centrá alebo asistenti predaja - ale všetci s "citom a nastavením pre letectvo"
 • Hodnotenia dostupné na internete a mobilných telefónoch, ktoré sa dajú testovať bez dozoru a kontroly pri výbere uchádzačov
 • Širokú dostupnosť nástrojov a globálnu podporu, keď ju potrebujete
 • Dôveryhodného dodávateľa, ktorý má za úlohu túto úlohu splniť, aby ste získali istotu, že pracujete s tými najlepšími vo svojej triede - a že spolupracujete so zavedenou spoločnosťou a s tými, ktorí sú v štádiu rýchleho rastu
 • Osvedčená integrácia s ATS a HRI

Naša skúsenosť – a čo môžeme pre vás urobiť

 • Definovať, alebo prehodnotiť kompetencie pre vaše pracovné pozície
 • Nastaviť testy a nástroje pre vaše pracovné pozície a ak je to potrebné - navrhnúť alternatívne hodnotnie
 • Prispôsobiť hodnotenie vašej korporátnej identite
 • Načrtnúť proces, cestu kanditáta cez výberový proces, pozrieť sa na skríningové hodnotenie a očakávané hodnoty až k neskorším fázam výberového procesu
 • Integrácia s vašim aktuálnym ATS alebo HRIS systémom
 • Kontrola procesu, či vám prináša výhody, ktoré očakávate a vyžadujete
 • Analyzovať vaše data a vytvoriť vlastné interné referenčné kritériá - rovnako ako prístup ku všetkým normatívnym súborom údajov
 • Podporu, keď prezentujete svoje procesy vyššiemu manžmentu alebo predstavenstvu
 • Zdieľať s vami najnovšie trendy, výskumy a súčasne výskumné myslenie, ktoré formujú hodnotenie.

easyJet: Dosiahol návratnosť investícii cez online hodnotenie

Dosiahnutie efektívnosti procesu, kvality náboru a návratnosti investícii cez online hodnotenie. David Barrett, CCO cut-e, hovorí, ako maximalizovať ROI a prezentuje optimalizáciu talentovej stratégie pre palubný personál, pilotov a absolventov v easyJet.

Dubai Duty Free o cut-e

"Odkedy sme adaptovali cut-e online hodnotiace nástroje, dokázali sme signifikantne ušetriť značné množstvo času a zdrojov na identifikáciu tých správnych ľudí pre našu spoločnosť."

 

easyJet o cut-e

”Vyvinuli sme v spolupráci s cut-e a našimi členmi palubných sprievodcov situačný dotazník, ktorý nám pomáha úspešne hodnotiť a vyberať palubných sprievodcov easyJet v rámci našej kultúry."

 

Finnair o cut-e

”nástroje cut-e nám pomohli pri vytvorení štrukturovanejších a presnejších náborov pilotov a palubných sprievodcov s prispôsobenými kompetenčnými modelmi a najnovšími psychometrickými online metódami.”

FlyDubai o cut-e

”Kvalita našich náborov sa zvýšila, čas náborov sa znížil a zmeny v správaní tých, ktorí absolvovali assessment centrá sa zlepšili. To by sme nikdy nedosiahli bez pomoci cut-e a ich nástrojov.”

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews