Ako spoznáte najlepších žiadateľov o prácu z radov absolventov?

Ste schopní vtiahnuť ich do vášho biznisu rýchlo - a predbehnúť vašu konkurenciu? Vykresľuje váš proces prijímania absolventov imidž firmy v najlepšom svetle? 

Pri nábore absolventov budete chcieť identifikovať a zhodnotiť schopnosti a vlastnosti, ktoré vaša organizácia potrebuje. Čím viac informácii máte k dispozícii v počiatočných fázach prijímania, tým skôr sa viete rozhodnúť a zamerať sa na správnych ľudí a tých najať to vášho tímu. Aj aj tí, ktorých nevyberiete, si potrebujú odniesť pozitívne vnímanie interakcie s vami.  

Rýchlosť, efektívnosť a platnosť procesu hodnotenia je zásadná. vďaka cut-e budete lepšie vedieť, koho hľadáte. cut-e z portfólia vyberie vhodné nástroje hodnotenia. Pomôže vám lepšie identifikovať uchádzačov, ktorí majú tie správne schopnosti a zručnosti, aby "zapadli" do vašej firemnej kultúry, sú schopní učiť sa, alebo sami dokážu vzdelávať/školiť, a ktorých osobnosť a postoje predikujú úspech vo vašom biznise. 

Klienti, ktorí dôverujú cut-e pri výbere absolventov

Čo pre vás vie cut-e urobiť pri nábore absolventov

cut-e s vami spolupracuje od začiatku náborového procesu, aby vám pomohol vybrať správnu kombináciu testov na identifkáciu ideálnych absolventov pre vašu spoločnosť. Online systém vieme prispôsobiť vášmu firemnému vizuálu, takže bude vyzerať ako váš vlastný a prepojiť ho s vašim ATS (systémom náborových stratégii), aby bol proces čo najviac automatický.

Férovosť pre všetkých 

Testy sú vytvorené tak, aby boli férové a platné - sú dostupné vo viac ako 40 jazykoch, čím chceme zabezpečiť, aby si každý kandidát mohol vybrať svoj preferovaný jazyk. 

Jednoduchá integrácia

Spolupracujeme s mnohými platformami náborových stratégii, HR a hodnotiacimi systémami ako sú napríklad Taleo, SAP-HR, Lumesse EasyCruit, i-Grasp, Talentlink. Zvyšujeme efektívnosť, znižujeme zlyhanie ľudského faktora a vytvárame jednoduchý proces tak, aby sme maximalizovali užívateľskú spokojnosť. 

cut-e ako prvý na svete vytvoril instant messenger simulačnú hru pre ešte zaujímavejší recruitment

Tento výkonný nástroj prebral štýl messengerov ako WhatsApp alebo Facebook Messenger za účelom zhodnotenia silných stránok osobnosti a schopností kandidáta. chatAssess je prispôsobiteľný akejkoľvek pracovnej pozícii, organizačnej úrovni. 6-15 minútové hodnotenie bolo vytvorené na použitie pre screening a prilákanie absolventov a praktikantov. chatAssess je vyvinutý pre použitie na mobilných telefónoch rovnako tiež fungujú na tabletoch a stolových počítačoch.

Rady pre absolventov od David Barretta

David Barrett, CCO cut-e, tipy pre absolventov:
"Spoločnosti .... prijímajú talenty a chcú talenty. Čo si musíte zapamätať: "Chcú vás tak veľmi, ako vy chcete ich!"
 

Pozvaní do online hodnotenia?

Zvedaví, čo vás čaká? Nervózni? Zhrnuli sme všetko, čo potrebujete vedieť o účasti na online hodnotení. 

Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews