Najpokrokovejšie hodnotiace nástroje

Počas niekoľkých rokov od založenia sa spoločnosť cut-e etablovala ako najinovatívnejší poskytovateľ hodnotiacich nástrojov na diagnostiku online.

Kreatívna podoba jednotlivých položiek, používateľsky príjemné výsledné správy a prísne vedecké hodnotenie charakterizujú riešenia, ktoré cut-e vytvára a tak zabezpečuje klientov úspech.

Dnes je to už viac ako 12 milióny hodnotení, ktoré cut-e každoročne realizuje. Podporuje HR rozhodnutia väčšiny celosvetových spoločností tým, že im poskytuje spoľahlivé a zmysluplné informácie.

 • cut-e je svetovým lídrom v navrhovaní a zavádzaní online testov a dotazníkov pre účely náboru, výberu a rozvoja ľudí v svete podnikania.
 • Hodnotíme viac ako 12 milióny ľudí ročne vo viac ako 70 krajinách a 40 jazykoch.
 • Naša kombinácia inovatívnej technológie a s tým súvisiacimi konzultačnými službami a porozumením v ekonomických otázkach, ponúka osobné a finančné prínosy pre ľudí aj spoločnosti.

Čo robíme

 • Spoločnosť cut-e je svetový líder v oblasti navrhovania a realizácie inovatívnych online testov a dotazníkov pre nábor, výber a rozvoj zamestnancov.
 • Každoročne urobíme viac ako 12 miliónov hodnotení v 70 krajinách a v 40 jazykoch.
 • Spoločnosť cut-e pomáha spoločnostiam identifikovať ľudí s tými správnymi schopnosťami a kultúrnou vhodnosťou, aby dosahovali optimálne podnikateľské výsledky.

„V spoločnosti cut-e najímame inteligentných ľudí a budujeme dômyselné produkty. Všetky naše nástroje sú veľmi spoľahlivé. Vážime si našich klientov; naši klienti preferujú spoločnosť cut-e,“ vysvetľuje Andreas Lohff, spoluzakladateľ a riaditeľ skupiny cut-e.

Naše hodnoty: smart. valid. preferred.

Pevne veríme, že hodnotenia cut-e predstavujú výrazný prínos pre jednotlivca, ako aj pre spoločnosť. Je to prínos, ktorý žiadne iné prostriedky nemôžu v takej miere a za daných podmienok zaručiť. Zameriavame sa na neustále vytváranie  inovatívnych prístupov, aby sme priniesli výhody online hodnotenia našim klientom a ľuďom, ktorých našimi nástrojmi hodnotíme.

Klienti sú na prvom mieste

Všetko, čo robíme, závisí od požiadaviek klienta. Zákaznícky servis pre nás znamená identifikovanie potrieb našich zákazníkov a poskytovanie optimálnych riešení týchto problémov. Budovanie silného vzťahu s klientmi, poradenstvo pre klientov bez poučovania a dodanie jasnej pridanej hodnoty za vynaložené peniaze - to všetko nás odlišuje od našej konkurencie.

Odpútanie sa od tradícií

Pokiaľ je možné zlepšiť štandardné prístupy a vytvárať hodnotnejšie a efektívnejšie spôsoby merania ľudských faktorov, je to pre nás akousi hnacou silou v rámci odpútania od tradícií. Vítame nekonvenčné nápady a sme pripravení neustále sa učiť a rásť spoločne s našimi klientmi.

Integrita v osobnej i pracovnej oblasti je prvoradá

V spoločnosti cut-e je prvoradá osobná a profesionálna integrita. Jednáme s ľuďmi spravodlivo a s rešpektom. Vytvárame príležitosti pre učenie a rozvoj. Zameriavame sa na zručnosti, znalosti, myšlienky a nápady, nie na hierarchiu. A práca nás tak baví!

Najvyššie vedecké štandardy

Všetky naše nástroje sú vyvinuté podľa tých najvyšších vedeckých štandardov. Naše merania sú spoľahlivé, objektívne a validné. Neustále naše nástroje skúmame a zlepšujeme. Na našich výskumných projektoch spolupracujeme s našimi klientmi a taktiež aj s vybranými univerzitami.

Naši zakladatelia

Spoločnosť cut-e bola založená v roku 2002 Andreasom Lohffom a Dr. Achimom Preussom, a v súčasnosti zamestnáva viac ako 250 profesionálov v celom svete.

Andreas Lohff

Generálny riaditeľ, spoluzakladateľ

cut-e GmbH
Großer Burstah 18-32
20457 Hamburg
Germany

+49-40-3250.3892
andreas.lohff(at)cut-e.com
       

Andreas v rámci jeho skúseností v pracovnej psychológii viedol úspešné HR projekty pre spoločnosti ako IBM, DaimlerChrysler, Dow Chemicals, Beiersdorf, Henkel a Allianz. Je odborníkom hlavne v oblasti kompetenčného modelovania, diagnostiky a rozvoja top manažmentu a v online diagnostike. Andreas má diplom z psychológie z Christian-Albrecht-University v Kiel (Nemecko). Kariéru začal v NISOB, čo je nemecká poradenská firma v oblasti pracovnej psychológie. V roku 1989 založil dcérsku spoločnosť SHL Group plc v Nemecku, ktorá bola svojho času lídrom v poskytovaní psychometrických nástrojov.

Vo svojej poslednej funkcii v SHL bol Európskym riaditeľom pre rozvoj produktu, predaja a marketingu. V októbri 2002 založil spolu s Achimom Preussom a niekoľkými kolegami spoločnosť cut-e.

V cut-e je Andreas zodpovedný za marketing, predaj a rozvoj medzinárodnej partnerskej siete. Vedie taktiež rozsiahle HR poradenské projekty a Assessment centrá pre národných a medzinárodných klientov ako BASF, Deustche Telekom, EnBW a OSN. Hovorí nemecky a anglicky.

Dr. Achim Preuß

Riaditeľ výskumu a vývoja, spoluzakladateľ

cut-e GmbH
Großer Burstah 18-32
20457 Hamburg
Germany

+49.40.32503893
achim.preuss(at)cut-e.com

 

Počas svojej dlhej kariéry (od roku 1989) v pracovnej psychológii a aplikovanej výpočetnej technike stál Achim za celým radom úspešných HR projektov a poradenstvom pre spoločnosti ako Beiersdorf, Credit Suisse, DaimlerChrysler, L'Oreal, 3M, a Siemens. Je odborníkom hlavne v oblasti analýzy práce, kybernetiky a e-HR (IT spojené s online náborom a rozvojom zamestnancov). Publikoval mnoho článkov o kybernetike, e-HR a metodológii úspešnej predikcie online diagnostiky.

Achim má diplom z psychológie a doktorát získal z aplikovanej výpočtovej techniky. Tri roky pracoval ako odborný asistent na oddelení obchodnej/pracovnej psychológie na Univerzite v Jena.

Počas niekoľkých rokov pôsobenia v poradenskej sfére nastúpil v roku 1996 v SHL Group plc (v tom čase líder v poskytovaní psychometrických nástrojov). Vo svojej poslednej funkcii v SHL bol európskym riaditeľom rozvoja produktu a IT-služieb.

V októbri založil spolu s Andreasom Lohffom spoločnosť cut-e.
V cut-e Achim zodpovedá za IT systémy a rozvoj produktov, infraštruktúru a technologickú sieť. Vedie taktiež veľké Online diagnostické projekty pre klientov cut-e ako napríklad Commerzbank, Volkswagen, Bertelsmann, Siemens a Randstad. Hovorí anglicky a nemecky.

The cut-e innovation story

On the sofa with our founders: in this short movie we hear about what is so innovative about cut-e, why this is so important to us, and how clients benefit.

How we achieve our innovation

 • Monitoring trends and the market. Our global Assessment Barometer monitors assessment trends across the world and the key HR and talent challenges facing organisations. We monitor academic research and distil the most interesting in the ScienceBlog - to inspire HR practice. The results feed into our development programme. 
 • Feedback from clients, candidates and those not using our tools. We talk with Talent Professionals and discuss assessment at conferences, webinars, client events and via our own feedback tools. 
 • Working with universities. Our commitment to building relationships with academic and research institutions is strong. They carry out research independently using our tools and our Academic Research Portal supports their work. 
 • Testing out new technology. Technological advances afford new opportunities for assessment. Whether in terms of mobile assessmenttechnical integration or gamified assessments, we apply, test out and incorporate into our systems when the technology creates a shift in the ease of use or application and adds value to the assessment process. We know that technology impacts psychometrics and test and report on this.
 • Our international Research Team and research agenda are core to the business. Our team, based in-house, works with clients on their assessment needs today and works on the future assessment agenda for tomorrow. 
 • Sharing our learning and gaining peer-review. We present regularly at academic conferences and submit articles to academic journals to test the robustness of our work and to pioneer best practice in Online psychometrics.

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews