Najpokrokovejšie hodnotiace nástroje

Počas niekoľkých rokov od založenia sa spoločnosť cut-e etablovala ako najinovatívnejší poskytovateľ hodnotiacich nástrojov na diagnostiku online.

Kreatívna podoba jednotlivých položiek, používateľsky príjemné výsledné správy a prísne vedecké hodnotenie charakterizujú riešenia, ktoré cut-e vytvára a tak zabezpečuje klientov úspech.

Dnes je to už viac ako 12 milióny hodnotení, ktoré cut-e každoročne realizuje. Podporuje HR rozhodnutia väčšiny celosvetových spoločností tým, že im poskytuje spoľahlivé a zmysluplné informácie.

  • cut-e je svetovým lídrom v navrhovaní a zavádzaní online testov a dotazníkov pre účely náboru, výberu a rozvoja ľudí v svete podnikania.
  • Hodnotíme viac ako 12 milióny ľudí ročne vo viac ako 70 krajinách a 40 jazykoch.
  • Naša kombinácia inovatívnej technológie a s tým súvisiacimi konzultačnými službami a porozumením v ekonomických otázkach, ponúka osobné a finančné prínosy pre ľudí aj spoločnosti.

Čo robíme

  • Spoločnosť cut-e je svetový líder v oblasti navrhovania a realizácie inovatívnych online testov a dotazníkov pre nábor, výber a rozvoj zamestnancov.
  • Každoročne urobíme viac ako 12 miliónov hodnotení v 70 krajinách a v 40 jazykoch.
  • Spoločnosť cut-e pomáha spoločnostiam identifikovať ľudí s tými správnymi schopnosťami a kultúrnou vhodnosťou, aby dosahovali optimálne podnikateľské výsledky.

„V spoločnosti cut-e najímame inteligentných ľudí a budujeme dômyselné produkty. Všetky naše nástroje sú veľmi spoľahlivé. Vážime si našich klientov; naši klienti preferujú spoločnosť cut-e,“ vysvetľuje Andreas Lohff, spoluzakladateľ a riaditeľ skupiny cut-e.

Naše hodnoty: smart. valid. preferred.

Pevne veríme, že hodnotenia cut-e predstavujú výrazný prínos pre jednotlivca, ako aj pre spoločnosť. Je to prínos, ktorý žiadne iné prostriedky nemôžu v takej miere a za daných podmienok zaručiť. Zameriavame sa na neustále vytváranie  inovatívnych prístupov, aby sme priniesli výhody online hodnotenia našim klientom a ľuďom, ktorých našimi nástrojmi hodnotíme.

Klienti sú na prvom mieste

Všetko, čo robíme, závisí od požiadaviek klienta. Zákaznícky servis pre nás znamená identifikovanie potrieb našich zákazníkov a poskytovanie optimálnych riešení týchto problémov. Budovanie silného vzťahu s klientmi, poradenstvo pre klientov bez poučovania a dodanie jasnej pridanej hodnoty za vynaložené peniaze - to všetko nás odlišuje od našej konkurencie.

Odpútanie sa od tradícií

Pokiaľ je možné zlepšiť štandardné prístupy a vytvárať hodnotnejšie a efektívnejšie spôsoby merania ľudských faktorov, je to pre nás akousi hnacou silou v rámci odpútania od tradícií. Vítame nekonvenčné nápady a sme pripravení neustále sa učiť a rásť spoločne s našimi klientmi.

Integrita v osobnej i pracovnej oblasti je prvoradá

V spoločnosti cut-e je prvoradá osobná a profesionálna integrita. Jednáme s ľuďmi spravodlivo a s rešpektom. Vytvárame príležitosti pre učenie a rozvoj. Zameriavame sa na zručnosti, znalosti, myšlienky a nápady, nie na hierarchiu. A práca nás tak baví!

Najvyššie vedecké štandardy

Všetky naše nástroje sú vyvinuté podľa tých najvyšších vedeckých štandardov. Naše merania sú spoľahlivé, objektívne a validné. Neustále naše nástroje skúmame a zlepšujeme. Na našich výskumných projektoch spolupracujeme s našimi klientmi a taktiež aj s vybranými univerzitami.

Naši zakladatelia

Spoločnosť cut-e bola založená v roku 2002 Andreasom Lohffom a Dr. Achimom Preussom, a v súčasnosti zamestnáva viac ako 250 profesionálov v celom svete.

Andreas Lohff

Generálny riaditeľ, spoluzakladateľ

cut-e GmbH
Großer Burstah 18-32
20457 Hamburg
Germany

+49-40-3250.3892
andreas.lohff(at)cut-e.com
       

Andreas v rámci jeho skúseností v pracovnej psychológii viedol úspešné HR projekty pre spoločnosti ako IBM, DaimlerChrysler, Dow Chemicals, Beiersdorf, Henkel a Allianz. Je odborníkom hlavne v oblasti kompetenčného modelovania, diagnostiky a rozvoja top manažmentu a v online diagnostike. Andreas má diplom z psychológie z Christian-Albrecht-University v Kiel (Nemecko). Kariéru začal v NISOB, čo je nemecká poradenská firma v oblasti pracovnej psychológie. V roku 1989 založil dcérsku spoločnosť SHL Group plc v Nemecku, ktorá bola svojho času lídrom v poskytovaní psychometrických nástrojov.

Vo svojej poslednej funkcii v SHL bol Európskym riaditeľom pre rozvoj produktu, predaja a marketingu. V októbri 2002 založil spolu s Achimom Preussom a niekoľkými kolegami spoločnosť cut-e.

V cut-e je Andreas zodpovedný za marketing, predaj a rozvoj medzinárodnej partnerskej siete. Vedie taktiež rozsiahle HR poradenské projekty a Assessment centrá pre národných a medzinárodných klientov ako BASF, Deustche Telekom, EnBW a OSN. Hovorí nemecky a anglicky.

Dr. Achim Preuß

Riaditeľ výskumu a vývoja, spoluzakladateľ

cut-e GmbH
Großer Burstah 18-32
20457 Hamburg
Germany

+49.40.32503893
achim.preuss(at)cut-e.com

 

Počas svojej dlhej kariéry (od roku 1989) v pracovnej psychológii a aplikovanej výpočetnej technike stál Achim za celým radom úspešných HR projektov a poradenstvom pre spoločnosti ako Beiersdorf, Credit Suisse, DaimlerChrysler, L'Oreal, 3M, a Siemens. Je odborníkom hlavne v oblasti analýzy práce, kybernetiky a e-HR (IT spojené s online náborom a rozvojom zamestnancov). Publikoval mnoho článkov o kybernetike, e-HR a metodológii úspešnej predikcie online diagnostiky.

Achim má diplom z psychológie a doktorát získal z aplikovanej výpočtovej techniky. Tri roky pracoval ako odborný asistent na oddelení obchodnej/pracovnej psychológie na Univerzite v Jena.

Počas niekoľkých rokov pôsobenia v poradenskej sfére nastúpil v roku 1996 v SHL Group plc (v tom čase líder v poskytovaní psychometrických nástrojov). Vo svojej poslednej funkcii v SHL bol európskym riaditeľom rozvoja produktu a IT-služieb.

V októbri založil spolu s Andreasom Lohffom spoločnosť cut-e.
V cut-e Achim zodpovedá za IT systémy a rozvoj produktov, infraštruktúru a technologickú sieť. Vedie taktiež veľké Online diagnostické projekty pre klientov cut-e ako napríklad Commerzbank, Volkswagen, Bertelsmann, Siemens a Randstad. Hovorí anglicky a nemecky.

The cut-e innovation story

On the sofa with our founders: in this short movie we hear about what is so innovative about cut-e, why this is so important to us, and how clients benefit.

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews