Spoločnosť cut-e je špičkou v oblasti online hodnotenia

Spoločnosť cut-e je špičkou v oblasti online hodnotenia – či na PC, na tablete alebo na mobilnom telefóne. Nechávame kandidátov, aby prebrali kontrolu nad svojimi hodnoteniami. A my zabezpečíme, aby to bolo pre každého spravodlivé.

Ľudia, ktorí si hľadajú prácu, chcú využívať pohodlnosť mobilného hodnotenia, no my sa potrebujeme uistiť, že testy sú presné, spravodlivé a kompatibilné s Vašimi zariadeniami.

Aké by teda naozaj malo byť mobilné testovanie? Ako by mali vyzerať mobilné stratégie náboru? Aká je úloha HTML5? Ako postupujú zákazníci spoločnosti cut-e a ako im pomáha spoločnosť cut-e

Mobilné hodnotenie: Vedeli ste?

  • Dotazníky spoločnosti cut-e pre 360-stupňovú spätnú väzbu boli po prvýkrát upravené pre použitie v mobilných zariadeniach v roku 2013.
  • Osobnostné dotazníky spoločnosti cut-e shapes je možné vypĺňať na smartfónoch a tabletoch od roku 2014.
  • V mobilných telefónoch a v príručných zariadeniach možno teraz využívať záujmový inventár cut-e views, test integrity squares aj mnohé dotazníky situačného rozhodovania.
  • Testy numerickej a verbálnej schopnosti od spoločnosti cut-e sa môžu teraz využívať aj v mobilných zariadeniach.
  • A čo je najdôležitejšie – zákazníci sa môžu rozhodnúť, či konkrétny projekt alebo nástroj uchádzačom sprístupnia vo verzii optimalizovanej pre mobilné zariadenia alebo PC. Toto je kľúčový faktor pri zabezpečovaní spravodlivosti: uchádzači majú najlepšiu možnosť podať najlepší výkon.

Vplyv mobilnej technológie na hodnotenie

V tomto rozhovore Dr. Achim Preuss, spoluzakladateľ spoločnosti cut-e, vysvetľuje, aký vplyv má posun k mobilnému hodnoteniu na stratégie náboru talentov. Od internetovej revolúcie sa svet zmenil. Viac ako 90 % uchádzačov si hľadá prácu na svojich mobilných zariadeniach alebo smartfónoch. Je jasné, že mobilná technológia otvára pre hodnotenie nové možnosti. Ako pomáhame zákazníkom upraviť stratégiu online hodnotenia tak, aby využili tieto možnosti? 

Spoločnosť Siemens ide mobilnou cestou: drží tak krok so správaním uchádzačov

Spoločnosť Siemens spustila niektoré hodnotenia aj v mobilnej verzii. Ako a čím začali v spoločnosti Siemens? Aké kritériá sa definovali? Aké boli ciele a ako pokračuje tento príbeh?

„Vieme, že portfólio našich kandidátov sa mení v tom zmysle, že používajú technológie, a môžeme vidieť, že online hodnotenie je skutočným prínosom. Chceli sme zistiť, aký vplyv bude mať zavedenie rovnakého typu testov na smartfónoch. Takže na tomto sme spolupracovali so spoločnosťou cut-e.”

Ulrike Bittcher, SPE, Siemens Professional Education

Vedeli ste? Výsledky hodnotiaceho barometra ukazujú:

  • Mobilné hodnotenie sa stáva súčasťou agendy získavania talentov. Každý piaty respondent vyzdvihuje význam mobilnej možnosti pri hodnotení.
  • To, že je možné získať prístup k nástrojom a používať ich pomocou smartfónov, je dôležité pre viac ako 20 % respondentov – nielen pri výbere nástroja, ale aj pri výbere dodávateľa.
  • Čím väčšia spoločnosť, tým dôležitejším sa stáva mobilné hodnotenie.
  • Použitie niektorých foriem hodnotenia zostáva v medzinárodnom meradle stabilné na 60 %, no použitie na rozvíjajúcich sa trhoch a na stredných trhoch rýchlo stúpa.

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews