cut-e vytvára funkčné hodnotenie, ktoré vyťaží maximum z technológií

Tvoríme spravodlivé, interaktívne a pozitívne hodnotenia, zároveň zachovávame najprísnejšie princípy testovania a ťažíme maximum z toho, čo súčasná technológia ponúka. Svet technológií sa však neustále vyvíja, rovnako ako naše odborné znalosti.

Rozumieme technologickému vývoju a využívame ho, či už ide o technickú integráciu do online HR systémov alebo kandidátskych systémov (HRIS/ATS), vývoj testov a dotazníkov optimalizovaných pre mobilné zariadenia alebo prezentáciu výsledkov hodnotenia spôsobom, ktorý naplní očakávania kandidátov a HR profesionálov. Za účelom okamžitej spätnej väzby reporty vieme dodať aj prostredníctvom smartfónov, alebo zaheslovaných PDF dokumentov pre archiváciu.

Video

David Barrett hovorí o budúcnosti talentov, technológii a sociálnych sieťach na SRTech

Bezkonkurenčná odbornosť v integrácii

Máme dlhoročné skúsenosti s integráciou množstva HR a ATS systémov a sme priekopníkmi vo vývoji HR-XML ako nového štandardu. Naša unikátna zmes HR odborných znalostí, IT zručností a skúseností s projektovým riadením Vám zabezpečia dobre vytvorený a implementovaný plán, včas a v rámci rozpočtu. Máme výborné pracovné vzťahy so širokou škálou integračných partnerov a skúsenosti s veľkými a komplexnými projektami, ako aj s malými okamžite implementovateľnými projektami. Ak uvažujete o integrácii psychometrického hodnotenia do existujúceho alebo nového HR systému, príďte k nám. Disponujeme veľkou škálou hodnotiacich nástrojov a technických skúsenosti na realizáciu projektu.

Skutočne mobilné riešenia pre hodnotenie

Vieme, čo to znamená optimalizovať psychometrické hodnotenie pre mobilné zariadenia, lebo sme to úspešne dokázali. Prekladať testy a dotazníky do HTML5 je jedna vec, ale zložitosť spočíva v tom, že ich prevedenie musí vyzerať dobre a reagovať tak, ako to užívateľ očakáva. Zároveň musí užívateľ ľahko pochopiť v ktorých situáciách je vhodné otestovať sa na smartphone, tablete alebo desktop PC.

Pri takej škále zariadení, operačných systémov a spojení je dôležité zabezpečiť, aby testy udržali svoje psychometrické vlastnosti, a napriek tomu zostali spravodlivé, spoľahlivé a objektívne. Neustále skúmame skúsenosti užívateľov, ich správanie a očakávania, aby sme si boli istí, že vyvíjame dizajn hodnotiacich nástrojov, ktorý sa osvedčí aj v budúcnosti.

Článok: Hľadanie talentov v obrovskom jazierku „zlatých rybičiek“ alebo ako dosiahnuť úspech s Web 2.0 recruitmentom

Nájsť najlepší talent a potom ho udržať v organizácii má zásadný význam pre obchodný úspech. Ale ako nájsť a spojiť sa s kandidátmi, ktorí v súčasnosti nehľadajú prácu alebo nepoznajú svoje schopnosti a talent? Títo ľudia sú známi ako "zlaté rybky".

Po celom svete, firmy hľadajú najlepšie talenty. Ako ale nájsť týchto talentovaných ľudí, keď sa nedajú vidieť? "Talent Solution 2014", celosvetová štúdia sociálnej siete LinkedIn zistila, že 85 percent respondentov je otvorených pre zmenu zamestnania - ale v praxi, iba 25 percent aktívne hľadá nové zamestnanie.

Tak potom ako osloviť pasívnejších jednotlivcov a vyprovokovať ich k akcii? Čo je to talent a ako HR odborníci presne identifikujú ľudí, ktorí zapadnú do organizácie? Odpovede na tieto otázky poskytne nový prístup k náboru orientovanému na kandidáta - online recrutiment 2.0.

cut-e berie ochranu údajov veľmi seriózne – viete o tom?

Berieme ochranu údajov veľmi vážne. Vďaka cut-e službám, budete mať dôležité rozhodnutia o výbere a rozvoji ľudí vždy podložené. Pre tento účel, cut-e vyvíja a dodáva vhodné psychodiagnostické riešenia. My zabezpečujeme, aby tieto riešenia spĺňali legislatívne požiadavky dôvernosti a integrity spracovaných osobných údajov.

Tu sú len niektoré z vecí, ktoré robíme, aby zabezpečili, že Vaše údaje sú spracované v plnom súlade so zákonom:

  • cut-e má ISO / IEC 27001 certifikát pre systém riadenia bezpečnosti informácií. V rámci tejto certifikácie dokumentujeme zabezpečenie dát a bezpečnostné informácie týkajúce sa použitia cut-e.
  • cut-e má interné užívateľské zásady bezpečnosti informácií, ktoré obsahujú všeobecne platné predpisy pre používanie IT infraštruktúry a IT riešení, ktoré cut-e GmbH sprístupňuje zamestnancom alebo užívateľovom na dokončenie ich práce.
  • cut-e má vyhradeného špecialistu zabezpečenia dát, rovnako ako externého špecialistu zabezpečenia dát, ktorého služby dodáva spoločnosť Intersoft Consulting Services AG v Nemecku.
  • cut-e má Prehlásenie o súkromí, popisujúce ako cut-e zhromažďuje, používa a chráni osobné informácie, ktoré nám niekto poskytne. Zaviazali sme sa podporovať dôveru v spôsobe, akým sú Vaše osobné údaje nami spracovávané. V tomto ohľade konáme eticky a ako dôkaz tohto záväzku, navyše pôsobíme aj v súlade s požiadavkami na ochranu súkromia a údajov v konkrétnych krajinách, v ktorých dodávame naše služby a riešenia.

Otázky o ochrane údajov, na ktoré by mal mať odpoveď každý seriózny dodávateľ psychodiagnostiky

Na základe skúsenosti nášho externého špecialistu zabezpečenia dát z Intersoft Consulting Services existujú tri základné oblasti, v ktorých by mal akýkoľvek dodávateľ psychodiagnostiky poskytnúť informácie, keď ide o ochranu osobných údajov a súkromia:

  • Spoločnosť musí mať povereného pracovníka zodpovedného za ochranu údajov a súkromia.
  • Spoločnosť musí byť schopná uviesť jej verejné riadenie v registri (v Nemecku je to v súlade s § 4e Zákona o ochrane údajov Spolkovej republiky Nemecko). Každá krajina má svoj vlastný riadiaci orgán.
  • Spoločnosť musí byť schopná vysvetliť, kde sú osobné údaje uložené a kto má k nim prístup.

Vyhľadávač cut-e produktov

Vyhľadávanie vhodného testu alebo dotazníka spomedzi viac ako 40 rôznych online hodnotiacich nástrojov tak, aby naplnili Vaše potreby.
Vyhľadať podľa
oblasti
Instrument
Kontaktujte nás

Zavolajte nám +421-904 209-059

Alebo nás kontaktujte tu

Prihláste sa k odberu talentNews